Korduma kippuvad küsimused

Kui pikk on särgi kättetoimetamise aeg, kui olen arve tasunud?

See oleneb, kas Teie soovitud särk on laos olemas, kas soovite erilahendusega pilti, kas tegemist on kiirtellimusega jne. Trükita tooted, mis on kohe olemas, saame kohale postitada 2-3 päevaga. Kui toodet vaja juurde tellida, tuleks vajadusel arvestada pikema perioodiga (kuni paar nädalat).

Kuhu saab särgile ise järgi tulla?

Särke saab kätte Tallinnas:
Aadress: Tulika 9/11, 10613 Tallinn

Vaata asukohta kaardilt!

Mis kellast mis kellani olete avatud?

Oleme avatud E-N kl 9-17, R kl 9-16.

Kui soovin lasta särgile trükkida oma pilti või teksti, kuidas peaksin edasi toimima?

Saate täita e-poe kodulehel hinnapäringu vormi ja lisada soovitud pildi ning täpsustada oma teksti soovi. Seejärel saame anda soovitusi, millist trükki on parasjagu otstarbekas teha. Ühtlasi saadame hinnapakkumise soovitud särgile koos trükiga. Samuti võimalik saata otse e-mail aadressile info@shirt24.ee

Kas võin oma kujunduse andmekandjal kohale tuua?

Palume siiski kujundusfailid saata meiliaadressile info@shirt24.ee Lahendame failide tehnilised üksikasjad meilivahetuse teel ning lõplikul kinnitamisel saab trükkija juba asuda faile ette valmistama ja trüki jaoks välja laskma. See võimaldab trükitööd teha operatiivsemalt.

Kui soovin oma ettevõtte töötajatele teha logoga särke/pusasid, millega peaksin arvestama ning mis on hinnaarvestuses määrav?

Trüki hinda määravad mitmed olulised tegurid: toodete arv, trükikohtade arv ja suurus, trükivärvide arv ning kujundus ise (logo on näiteks tekstina või koosneb keerukamatest ja peenematest detailidest). Mida detailirohkem ja värvilisem on logo, seda kulukamaks võib kujuneda trükk. Selles osas saame nõu anda ja soovitada võimalusi trüki paigutamiseks.

Kas saadate enne trükki särgist ka eelvaate koos kujundusega?

Saadame eelvaateid alates kogustest 10tk. Küll aga saame väiksemate koguste puhul saata varasemalt kinnitatud vaateid, mis on sarnase paigutusega, et tekiks ülevaade. Lisaks lepime alati eelnevalt kokku soovitud trüki üksikasjad (pildi suurus ja asukoht, teksti laius jne), et vältida hilisemat segadust.

Millises formaadis tuleks saata trükifailid?

Logo oleks meile oluline saada vektorformaadis (PDF oleks sobivaim). Tihtipeale ei ole pildifailina (JPG või PNG) saadetud logo trükkimiseks sobilik ning trüki teostamine osutub võimatuks.

Kui suurelt saab teie juures pilti trükkida?

Värvilistele särkidele saame teha kuni A4 mõõdus pilte. Valgele võimalik teha ka kuni A3 pilti. Sellest suuremalt ainult juhul, kui trükki läheb korraga suurem kogus särke ja saab teha A2 raami ettevalmistuse siiditrüki jaoks. Kindlasti ei saa me katta trükiga kogu särgi pinda ega trükkida üle õmbluste või servast servani.