Tellimistingimused

TELLIMINE SHIRT24.EE E-POES

1. Toodete valimine

Tooted on jagatud kategooriatesse vastavalt mehed, naised ja lapsed ning samuti ka tootegruppide kaupa. Toodete detailvaates on valitavad toote värvused ja suurused ning kui olete valinud omale sobiva toote, siis saate toote lisada ostukorvi valides koguse ja klikkides nuppu “Lisa korvi”.

Peale ostukorvi lisamist ilmub vastav märge lehe päises oleva ostukorvi ikooni peale ning ka lehe sisu ette ilmub ostukorvi sisenemise nupp.

2. Toodete ostmine

Kui sisenete ostukorvi, siis on võimalik näha valitud toode / tooted. Samuti on võimalik valida soovitud transpordiviis. Kui olete valiku teinud, siis saate liikuda edasi tellimuse esitamisele klikkides nupule “vormista tellimus”. Edasi avaneb vorm, kus saate ära määrata tellimusega seotud arvelduse andmed ja transpordi andemed. Kui olete täitnud ära kõik tärniga märgitud väljad, on võimalik tellimus lõplikult kinnitada klikkides nuppu “esita tellimus”. Eelnevalt on võimalik valida veel soovitud makseviis.

3. Toetatud makseviisid

Shirt24.ee veebipoes on käibel valuutana Euro. Teistes valuutades tasumise soovi korral palume võtta ühendust klienditeenindusega.

Ettemaksuarve

Kui olete valinud tooted ostukorvi, valinud transpordiviisi ja sisestanud tellimuse andmed siis on Teil ühe maksevõimalusena võimalik valida ettemaksuarve. See tähendab, et Teile saadetakse mailile ettemaksuarve, mille saate ära tasuda mistahes pangas ja kui Teie poolt tasutud raha on jõudnud meie kontole, paneme Teile tooted teele.

Pangaülekanne

Pangaülekande puhul saate koheselt tasuda Teie poolt valitud kauba eest. Selleks tuleb Teil valida makseviisiks SEB või Swedbank ning saate otse internetipangas teha ülekande. Teiste pankade kliendid peaksid valima makseviisi “ettemaksuarve” ning tasuma automaatselt genereeritud arve.

Eritellimusega särgid ja arved firmadele

Tellimustööde korral väljastame Teile hinnapakkumise alusel ettemaksuarve. Tellimustööd laseme tegemisse, kui arve on tasutud. Samuti on võimalik vajadusel teha originaalarve firma nimele.

TARNEVÕIMALUSED

Shirt24.ee e-poes on tarnevõimalustena valida ise järgitulemise võimalus meie lattu aadressil Tulika 9/11, 10613 Tallinn. Samuti on võimalik tellida kaup Omniva pakiautomaatidesse üle Eesti, lähimasse Omniva postkontorisse või Omniva kulleriga oma soovitud aadressile. Kohaletoimetamist korraldab Eesti Post AS ning teenuste kohta lisainfot saab veebilehelt omniva.ee.

Omniva pakiautomaatidesse, postipakiga postkontorisse või kulleriga tellimisel on tavaliselt kättetoimetamise aeg 2 tööpäeva. Maksimaalne aeg on 3-4 tööpäeva. Trükiga- ja eritellimusega särkide korral lisandub trükitöö teostamise aeg. Reaalse tellimuse postitamise aja teavitab meie klienditeenindus.

TAGANEMISÕIGUS

Teil on õigus tagastada Shirt24.ee-st ostetud toode 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba
testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus
alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis ning saata see e-posti aadressile info@shirt24.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb
toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama
kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

P.S. Tagastada ei ole võimalik eritellimusena teostatud särke, kuna eritellimusena tootele lisatud trükised jms erilahendused muudavad toote müügikõlbmatuks (võlaõigusseaduse VÕS §53 lg 4 alusel).

PRETENSIOONI ESITAMISE ÕIGUS

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba
üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe
kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@shirt24.ee.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või
asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

GARANTII

Shirt24.ee toodetel on vastavalt Eesti Vabariigi seadustega ettenähtud garantii. Garantii ei kehti, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Kui olete ostnud särgi, on selle mittesobivuse korral Teil võimalik 14 päeva jooksul vahetada see ümber mõne teise Shirt24.ee poolt pakutava toote vastu. Kui vahetatava toote maksumus on väiksem algselt ostetust, siis vahet ei kompenseerita.

MÜÜJA ANDMED

Müüja andmed
Reg. kood: 10600847
Juriidiline aadress: Jaama 76, 50605 Tartu